Image Alt

Face Diary

Istorija apie mus

Ilgametė kosmetologės darbo patirtis atskleidė opiausias klienčių problemas. Viena jų – tinkamų kosmetikos priemonių pasirinkimas kasdieniam naudojimui. Todėl mūsų svetainėje įdiegta unikali filtravimo sistema, padėsianti įsigyti tai, kas tikrai tinka jūsų veido ar kūno odai. Jums tereikės kruopščiai atsakyti į pateikiamus testo klausimus, kurių dėka bus atrinkti tik teisingi produktai. Mūsų sukurta sistema veikia taip, tarsi jūs konsultuotumėtės su savo grožio specialiste. Taip jūsų grožio priemonių krepšelyje neatsiras nereikalingų kosmetikos priemonių.

Esame unikalūs tuo, kad mūsų svetainėje galite įsigyti grožio specialistų naudojamas profesionalias priemones, kurių nerasite nė vienoje kosmetikos parduotuvėje. Kosmetologų bei dermatologų ypatingi vertinamų prekės ženklų produktai nuo šiol galės būti laisvai prieinami kiekvienam, besirūpinančiam savo grožiu bei norinčiam išspręsti probleminės odos bėdas.

Mūsų svetainėje atrasite pirmosios kosmetikos kompanijos, sukūrusios prekinį ženklą “pHformula” kaip kosmetikos ir vaisto derinį. Taip pat specialistų pamėgtų prancūziškos kosmetikos “Mary Cohr” priemonių, pasižyminčiu išskirtiniu efektyvumu bei garantuotu rezultatu.

Visi mūsų jums siūlomi produktai sveiki, dermatologiškai bei farmokalogiškai patikrinti. Tad pasitelkę unikalią svetainės filtravimo sistemą, galėsite įsigyti pagal jūsų odos tipą, esančias problemas bei poreikį pritaikytas kosmetikos priemones.

Mūsų tikslas – taupyti jūsų laiką, jūsų pinigus ir svarbiausia, pasirūpinti, kad kasdieniniame grožio priemonių krepšelyje būtų tik tai, ko iš tiesų jums reikia bei kas patenkintų jūsų lūkesčius ir duotų akivaizdžius rezultatus.

Tikime, kad ši svetainė taps kiekvienos moters ar vyro, besirūpinančio savo veido bei kūno oda, geriausiu informacijos šaltiniu. Čia atrasite ne tik išsamią informaciją apie mūsų siūlomus produktus, bet ir atsakymus į visus jums rūpimus klausimus apie odos priežiūrą, problematinės odos gydymo būdus, kosmetologijos naujienų apžvalgos bei specialistų patarimus.

EDITA DEBESIENĖ:

Kosmetologija man nėra tik darbas. Tai – mano gyvenimo būdas. Esu be galo smalsi ir žingeidi, todėl pro mano akis nepraslysta kosmetologijos pasaulio naujienos. Per ilgametę darbo patirtį esu išbandžiusi daugybę odos priežiūros priemonių ir atradusi bei atrinkusi tik tai, kas iš tiesų yra veiksminga ir rekomenduodama jas galiu būti tikra, kad klientėms neteks nusivilti.

Virtuali kosmetologė – tai mano autorinė idėja, kuriai sukurti prireikė daugybės metų patirties dirbant ir bendraujant su klientėmis, sprendžiant jų odos problemas bei parenkant tinkamas kosmetikos priemones.

Išbandyk unikalią galimybę išsirinkti veido priežiūros priemones

Fotorobotas atvaizduojantis galimas veido problemas, kuriuo remdamiesi galite lengviau suprasti kokios odos problemos jus kamuoja.

Face Diary

MOTERS FOTOROBOTAS

Face Diary

VYRO FOTOROBOTAS

KLIENTŲ VERTINIMAI

Dar tik savaitė po procedūros ir priemonių naudojimo, bet jau matau rezultatą. Oda daug lygesnė, šviesesnė, turi kažkokio tokio švytėjimo, ko niekada nebuvo. Priemonės nerealios, net laukiu kasdiena tos rytinės ir vakarinės rutinos!

Atsiduoti į rankas Editai – vienas malonumas! Pasitikiu visu 100 proc. ir žinau, kad mano veido oda rūpinasi geriausia specialistė Kaune!

Mano veidas yra wow! Noriu visada tokio! Ačiū už auksines rankeles ir rūpestį, esu be galo patenkinta!

Mūsų tikslas – taupyti jūsų laiką, jūsų pinigus ir svarbiausia, pasirūpinti, kad kasdieniniame grožio priemonių krepšelyje būtų tik tai, ko iš tiesų jums reikia bei kas patenkintų jūsų lūkesčius ir duotų akivaizdžius rezultatus.