/  Komanda

Komanda

“Face Diary” įkūrėja kosmetologė Edita Debesienė

2013 m. įgytas aukštasis „Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos“ bakalauras Vilniaus kolegijoje.

Editos kelias į kosmetologiją prasidėjo dar 2008 m., šiai dienai skaičiuojami penkiolikti metai kosmetologijos srityje.

Sukaupta ilgametė patirtis, nuolat besitobulinant Lietuvos, Barselonos, Paryžiaus, Londono, Monako, Rygos, Telavivo ir kt. pasaulio miestų mokymuose, leidžia jaustis itin drąsiai ir pasitikėti savimi, sprendžiant ne tik įvairiausias klinikos klientų odos problemas, bet ir dalijimasis žiniomis bei patirtimi su savo nuostabiu kolektyvu.

„Ilgametė patirtis bei profesionaliai sprendžiamos klientų odos problemos, vis, didino klientų srautą, kol, galiausiai, nebepavyko priimti visų norinčių, todėl nusprendžiau, jog noriu turėti savo komandą, su kuria galėsime padėti kur kas didesniam kiekiui žmonių“.

Edita itin reikli sau, aukštai kokybei, savo kolektyvui, kosmetikai, aparatūrai, todėl nuolatinės investicijos į aukščiausią kokybę yra neatsiejama „Face diary“ klinikos dalis, o jos vardas visoje Lietuvoje vertinamas itin pozityviai.

Med. Slaugytoja/Kosmetologė Gintarė Stanevičienė

Gintarė – veikli ir nuolat besitobulinanti estetinės medicinos specialistė. Itin reikli savo darbui, be galo atsakinga ir kruopšti.

“Manau, kad odos grožis slypi jos sveikatoje, tad grožį kviečiu kurti kartu.” Nuolatinis žinių plėtimas Lietuvoje, Šveicarijoje, Italijoje, Ispanijoje, Estijoje bei kaupiama ilgametė patirtis, suteikia jai galimybę išlikti itin universalia: aparatinė kosmetologija, odos senėjimo, pigmentacijos, rožinės valdymas estetinėse medicinos procedūrose, plaukų slinkimo stabdymo procedūros, karboksiterapija, cheminių pilingų bei pavienių medžiagų panaudojimas, kuriant individualias, kiekvienam klientui asmeniškai pritaikytas procedūras.

2014 m. baigta “Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla”, įgytas aukštesnysis Higieninės kosmetikos išsilavinimas;

2018 m. apgintas Slaugos bakalauras “Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete;

2018-2019 m. darbas “Ąžuolyno medicinos klinikoje”. Įgyti estetinės ir lazerinės medicinos įgūdžiai;

2019-2021 m. darbas “Era esthetic” klinikoje, įgyta patirtis, atliekant įvairias estetinės medicinos ir lazerines procedūras;

Nuo 2021 m. iki dabar “Face Diary” klinika.

Kvalifikacijos tobulinimas

“Naujausios injekcinių technikų metodikos su APRILINE”;

“Klasikinė mezoterapija ir veikliosios medžiagos”;

“Regenlab platelet rich plasma regenration in medicine”;

“Kontrūrinė plastika: nasolabialinės raukšlės, skruostų ir lūpų kontūro korekcija”;

“Kosmetika. Cheminiai šveitikliai. Mikroadatinė mezoterapija. Taikymas jautriai kuperozinei odai”;

“Biorevitalizacijos ir PRP procedūros naudojant mezošautuvą”;

“Treatment with Regenlab autologous PRP in aesthetics”;

“Kuperozės sprendimo metodika įvairaus amžiaus odai naudojant cheminius pilingus”;

“Hialurono rūgštis estetinėje procedūrose. Biorevitalizacija ir bioreparacija”;

“Veido anatomija, fiziologija. Senėjimo ypatumai”;

“NOON Aesthetics MASTER CLASS”;

“PH Formula MASTER CLASS”

“Medical Carboxytherapy training”;

“Teoxane academy Full Face Master Class training”;

Kosmetologė Gabrielė Filipovaitė

2020 m. įgytas bakalauras “Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje” – grožio terapijos studijų programoje, biomedicinos pakraipa.

Gabrielė itin žingeidi ir sau reikli kosmetologė, teorinių bei praktinių žinių patirtį ji kaupia ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse- Londone, Paryžiuje, Barselonoje.

Labiausiai šiame darbe ją žavi galimybė atsiduoti kūrybai. Praktikoje tenka dažniausiai susidurti ir veiksmingiausiai išspręsti rožinės/kuperozės, dehidratacijos ir Acne bėrimų paveiktas odas.

Taip pat, Gabrielė visus klientus procedūros metu palepina ir masažiniais judesiais, nes tai dar vienas jos širdies variklis, kuris leidžia atsipalaiduoti ne tik klientui, bet ir jai pačiai.

Kosmetologė Lina Lukoševičienė

2014 m. įgytas Biologijos studijų bakalauras Vytauto Didžojo Universitete;
2018 m.  įgytas Higieninės ir dekoratyvinės Kosmetologijos studijų bakalauras Kauno Kolegijoje;

Nuo 2018 m. tapo Elenos Zemskovos masažo mokyklos mokinė. Įgytas veido Chiromasažo diplomas ir pelnytas IQ meistro vardas.

Vienas iš labiausiai žavinčių dalykų kosmetologės darbe yra nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas, norint žengti koja kojon su naujausiomis tendencijomis bei mokslo atradimais, padedančiais pasiekti geriausių rezultatų.

Visgi, svarbiausias aspektas- sukurti ryšį su klientu ir pelnyti pasitikėjimą, tuomet ir trokštami estetiniai rezultatai pasiekiami daug greičiau.

Lina geriausiai sprendžia įvarias odos problemas: acne, rožinė, dehidratacija, senėjimas, pasitelktama įvairiausius grožio įrankius procedūrų metu: nuo pavienių medžiagų, iki kombinacijų su įvairiausiais klinikos aparatais.

Mūsų tikslas – taupyti jūsų laiką, jūsų pinigus ir svarbiausia, pasirūpinti, kad kasdieniniame grožio priemonių krepšelyje būtų tik tai, ko iš tiesų jums reikia bei kas patenkintų jūsų lūkesčius ir duotų akivaizdžius rezultatus.