/  Biologique Recherche

Biologique Recherche

Biologique Recherche – priežiūros produktų siela ir širdis – autentiškumas ir pusiausvyra, todėl prieš rekomenduojant bet kokį produktą klientui, būtina asmeninė konsultacija. Atlikus fotoroboto testą, kosmetika sistemos nebus priskiriama.

Apie Biologique Recherche kosmetiką

40 metų prabėgo nuo tos dienos, kai buvo įkurta Biologique Recherche laboratorija. Yvanas ir Josette Allouche, biologas ir fizioterapeutė, suvieniję savo žinias ir aistrą, sukūrė unikalią pasaulinio garso kosmetinės priežiūros liniją. Bendrovės veiklai būdingi nenuilstami ieškojimai ir drąsus iššūkiai, ji kuria tik tokius kosmetikos produktus, kurie tenkina net ir reikliausius profesionalus.

Šiuolaikiškas personalizuotas klinikinis požiūris į estetinę priežiūrą, gryni, koncentruoti, mažai apdoroti produktai, sudėtingos formulės, originalūs ir griežti protokolai – visa tai būdinga Biologique Recherche, todėl jos poveikį metodologija garsėja nepriekaištinga reputacija.

2000-aisiais metais Philippe’as Allouche, susidomėjęs visiškai kitokiu požiūriu nei taikė jo tėvai, žingsnis po žingsnio perėmė į savo rankas Biologique Recherche kūrybos deglą. Jo iš esmės naujas požiūris į odą kaip į organą, tiesiogiai susijusį su kitais kūno organais, įkvėpė medicininius stipraus organizmo streso bei jo atkūrimo tyrimus, kurie suteikė prekės ženklo specifikai naujumo.

2007 metais, kai išėjo Yvanas Allouche, Biologique Recherche prezidentas Rupertas Schmidas ir generalinis direktorius Pierre-Louisas Delapalme perėmė vadovavimą kartu su Philippe’u Allouche, kuris ir toliau išliko kūrybos garantu. Būdami seni pažįstami, jie ėmėsi studijuoti visų kontinentų rinkas, investavo į tyrimus ir plėtrą, įsteigė naują beveik farmacinę laboratoriją, kurioje kuriami ir gaminami visi prekės ženklo produktai.

Pasaulyje, kuris tampa vis labiau virtualus, bet kuriame mes jau seniai gyvename, didžiąją laiko dalį praleisdami urbanistinėje ir streso kupinoje aplinkoje, geros savijautos ir grožio paieškos yra labai svarbios. Nuo šiol asmeninė Biologique Recherche priežiūra yra daugiau nei 70-ies šalių geriausiose kosmetikos ir medicinos centruose, kuriuose taikomi išskirtiniai priežiūros metodai ir naudojami šio prekės ženklo produktai.

Face Diary

Rekomenduoja

Mūsų tikslas – taupyti jūsų laiką, jūsų pinigus ir svarbiausia, pasirūpinti, kad kasdieniniame grožio priemonių krepšelyje būtų tik tai, ko iš tiesų jums reikia bei kas patenkintų jūsų lūkesčius ir duotų akivaizdžius rezultatus.