/  G. M. Collin

G. M. Collin

G.M. COLLIN – KANADOS PROFESIONALIOS KOSMETIKOS PREKĖS ŽENKLAS

G.M. Collin istorija prasidėjo 1957 metais Paryžiuje, kai dermatologas ir mokslininkas Eugène Lapinet atrado kolageno lakštų panaudojimo galimybes, siekiant atkurti nudegusios odos tekstūrą. Netrukus, dėka įstabių rezultatų, netirpus kolagenas atrado savo vietą ir grožio pasaulyje. Vėliau G.M. Collin gamyba buvo perkelta ir toliau vystoma Kanadoje.

G.M. Collin buvo pirma kompanija pasaulyje, kuri 1980 m. pradėjo naudoti netirpųjį kolageną kosmetikoje (kolageno lakštą), o 1997m. sukūrė ir užpatentavo tirpaus jūrinio kolageno metodą. Pagrindinis G.M. Collin filosofijos principas – tai biotechnologijų ir augalinių bei jūrinės kilmės komponentų derinimas. G.M. Collin viena iš nedaugelio kosmetikos kompanijų turinčių savo mokslinių tyrimų padalinį, kuriame ne tik kuriamos ir gaminamos modernios veikliosios medžiagos, bet ir atliekami klinikiniai tyrimai.

G.M. Collin yra sukūrę ir užpatentavę daugelį savo naudojamų ingredientų ir jų derinių. G.M. Collin savo priemonių sudėtyse nenaudoja tokių ingredientų kaip mineraliniai aliejai, sulfatai, sulfitai, parabenai ir sintetiniai kvepalai. Šiuo metu vien Šiaurės Amerikoje su G.M. Collin profesionalia kosmetika dirba daugiau nei 2500 grožio salonų ir daugiau kaip 8,000 grožio terapeutų.

Tai prabangus prekės ženklas, turintis daugiau nei 30 skirtingų apdovanojimų (ELLE beauty apdovanojimai, DAYSPA lauretai, LNE&SPA‘s apdovanojimai, Les Nouvelles Esthétiques apdovanojimai bei kiti). G.M. Collin jau nuo 2005 metų yra prestižiškiausių kino apdovanojimų – Oskarų (angl. The Oscars) dermatologinė kosmetika, kuri rūpinasi, kad raudonojo kilimo įžymybės būtų pasiruošusios su nepriekaištinga oda dalyvauti prašmatniausiame metų renginyje.

G.M. COLLIN ĮSIPAREIGOJIMAI: KURIAME NEPRIEKAIŠTINGUS PRODUKTUS

G.M. Collin nuolat vysto ir kuria produktus, panaudojant moderniausias sudėtinių ir veikliųjų medžiagų kombinacijas. G.M. Collin nuolat ieško sprendimų odos priežiūros srityje, o tai užtikrina, kad visos priemonės būtų inovatyvios ir sprendžiančios įvairias odos problemas.

G.M. Collin odos priežiūros priemones vysto ir kuria didelė mokslininkų, chemikų, dermatologų ir biologų komanda. Prieš pateikiant produktus profesionalams, G.M. Collin mokslininkai atlieka šimtus tyrimų, siekiant užtikrinti gaminių kokybę, atitinkančią aukščiausius standartus.

Kiekvieno produkto sudėtis, veikliosios medžiagos ir kompleksai parinkti remiantis ilgametę patirtimi ir inovatyviausiomis technologijomis. G.M. Collin priemonės ne tik veiksmingos, bet ir apsaugo odą nuo nepageidaujamų reakcijų bei sudirgimų.

Kiekvieno G.M. Collin produkto veiksmingumą ir saugumą patvirtina griežti klinikiniai tyrimai atliekami su tūkstančiu savanorių. Kiekviena detalė yra kruopščiai ištirta, siekiant užtikrinti neprilygstamus rezultatus odos priežiūroje.

Face Diary

Rekomenduoja

Mūsų tikslas – taupyti jūsų laiką, jūsų pinigus ir svarbiausia, pasirūpinti, kad kasdieniniame grožio priemonių krepšelyje būtų tik tai, ko iš tiesų jums reikia bei kas patenkintų jūsų lūkesčius ir duotų akivaizdžius rezultatus.