/  Mary Cohr prancūziška kosmetika

Mary Cohr prancūziška kosmetika

Apie Mary Cohr kosmetiką

Mary Cohr kosmetikos pradininkas – Prancūzijos plastikos chirurgijos pradininko sūnus, Jean-Daniel Mondin pasinaudodamas savo farmacijos žiniomis nusprendė kurti kosmetikos gaminius su stipriomis, odą regeneruojančiomis savybėmis suteikiant odai jaunatvišką ir sveiką būklę.

Produktų formulės kurias plačiai naudojo jo tėvas savo plastiko chirurgo praktikoje dabar yra prieinamos ir grožio profesionalams: grožio terapeutams. Mary Cohr procedūros yra teikiamos tik grožio salonuose kur dirba stipriausi grožio terapeutai. Grožio terapeutų profesionalumo ir procedūrų efektyvumo lygis pateisina ir suteikia išskirtinius grožio rezultatus net pačioms jautriausioms odoms bei išrankiausiam klientui.

Mary Cohr odos priežiūros priemonės sukurtos ir pagamintos aukštųjų mokslo technologijų pagalba, farmacinius standartus atitinkančioje laboratorijoje. Mary Cohr produktai gaminami laikantis griežtų ir tikslių farmacijos standartų. Produktai sukurti pasitelkiant gamtos mokslus kartu su pažangiausiomis kosmetologijos žiniomis.

Mary Cohr kosmetikos laboratorija

Mary Cohr laboratorijai ir gamyklai suteiktas aukščiausios kokybės sertifikavimo standartas, kurį įteikė tarptautinis biuras “Veritas”: ISO 22716. Šis standartas nusako geros gamybos praktikos (GMP) reikalavimus reikalingus aukštos kokybės produktams užtikrinti: ypatinga švara, nuolat stebimas švarus vanduo, dviguba svorio kontrolė ir kiekvieno produkto atsekamumas. Mary Cohr laboratorijos taip pat atitinka ISO 14001 standartą, kuris palaiko nuolatinį aplinkos saugojimo principą kontroliuojant įmonės veiklos poveikį.

Dėka farmacijos standartų Mary Cohr kompanija įsipareigojusi skirti ypatingą dėmesį nuolatinei pažangai ir dėti pastangas dar aukštesnių standartų laikymuisi. Siekdama įvertinti savo produktų ir procedūrų efektyvumą, Mary Cohr savo mokslinių tyrimų ir plėtros centre įkūrė bandomąjį institutą. Mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros laboratorija nuolat įvertina naujus aktyvius principus, grindžiamus naujausiais mokslo pasiekimais, siekdama tobulinti savo formules ir odos priežiūros produktų veiksmingumą.

Tyrimų centre dirbantys grožio terapeutai padeda kurti naujus produktus, procedūras ir vertinti jų poveikį.

Face Diary

Rekomenduoja

Mūsų tikslas – taupyti jūsų laiką, jūsų pinigus ir svarbiausia, pasirūpinti, kad kasdieniniame grožio priemonių krepšelyje būtų tik tai, ko iš tiesų jums reikia bei kas patenkintų jūsų lūkesčius ir duotų akivaizdžius rezultatus.