/  Noon Aesthetics

Noon Aesthetics

NOON Aesthetics™ priemonės

Sužinoti NOON Aesthetics™ priemonių kainas bei jas įsigyti galima tik po individualios konsultacijos. Norint pasiekti geriausių rezultatų, NOON Aesthetics™ priemones rekomenduojame derinti su profesionaliomis procedūromis kosmetologo kabinete.

NAUJIENA! Halo Ronic drėkinantis ir energizuojantis veido kremas

Šis energizuojantis veido serumas sukurtas intensyviam odos drėkinimui, spindesio atkūrimui ir odos imuniniam atsakui stiprinti.

NAUJIENA! Optimal Moisturizing Guardian Drėkinantis ir apsaugantis veido kremas

O.M.G. veido kremas yra praturtintas unikaliu lipidų kompleksu, kuris atitinka fiziologinių odos lipidų balansą (3:1:1:1) ir suteikia apsauginį poveikį pažeistai odai. Suteikiant odai lipidų ir antioksidantų, ji tampa primaitinta, pridrėkinta, skaisti ir švelni.

NAUJIENA! Restart Serum stiprus antioksidacinis veido serumas senėjimo požymiams mažinti

Restart veido serumas praturtintas trigubu sinergetiniu antioksidaciniu kompleksu, kuris ne tik patikimai apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio, bet ir akivaizdžiai pagerina odos būklę.

NAUJIENA! Smart Occlusive System Okliuziją suteikiantis veido kremas

S.O.S yra drėkinamasis ir odą atstatantis kremas sausai ir labai sausai odai. Šis kremas atkuria odos barjerinę funkciją ir užtikrina greitą ir ilgalaikį drėkinamąjį poveikį dėl sudėtyje esančių okliuzinių ir fiziologinių lipidų komplekso.

NOON Aesthetics ™ MediClay Mask veido kaukė, 70gr

Valomoji kaukė skirta riebiai/probleminei odai. MediClay kaukė valo ir ramina odą, mažina paraudimus, pagerina odos būklę, sumažina bakterijų dauginimąsi.

NOON Aesthetics ™ TrioLift Mask veido kaukė, 70gr

TrioLift kaukė mažina senėjimo požymius ir iškart  suteikia odai pakeliamąjį efektą. Kaukė suteikia greitą, raukšles mažinantį efektą, tuo pačiu drėkina, lygina ir ramina odą.

NOON Aesthetics ™ C-Cleanser veido prausiklis, 90 ml

Giliai valančios C-Cleanser valomosios putos pašalina riebalų perteklių odoje, nuvalo odos paviršiaus nešvarumus. Oda tampa švari, minkšta ir elastinga. C-Cleanser detoksikuoja, giliai valo odą ir suteikia gaivumo pojūtį. Tinka visų tipų odai.

NOON Aesthetics ™ Micro-Soft veido prausiklis, 150 ml

Micro-Soft prausiklis efektyviai pašalina visų tipų nešvarumus ir nuvalo veido bei akių makiažą nesausindamas odos. Dėl sudėtyje esančių emolientų, drėkinamųjų komponentų ir švelnių, pievų žolelių ekstrakto, drėkina odą. Puikiai tinka jautriai odai.

NOON Aesthetics ™ Cosmo Clear veido prausiklis, 150 ml

Cosmo Clear valantis prausiklis išsiskiria ypač didele rūgščių koncentracija. Priemonė pagerina natūralų odos drėkinimą ir nuplauna nešvarumus bei makiažą neišsausindamas odos. Prausiklis reguliuoja odos pH, pašalina negyvąsias odos ląsteles ir balansuoja, ramina odą.

NOON Aesthetics ™ Brush & Go – SPF 50 mineralinė apsauga nuo saulės visų tipų odai, 5gr

Mineralinė pudra apsaugo nuo kenksmingų UVA/UVB ir IR spindulių, nudegimų ir pigmentacijos. Tinka visų tipų odai, suaugusiems ir vaikams, vyresniems nei 6 mėnesiai. Patogu naudoti.

NOON Aesthetics ™ Brush & Go – SPF 50 mineralinė apsauga nuo saulės mišriai, riebiai odai, 5gr

Mineralinė pudra savo sudėtyje turi antibakterinių medžiagų riebios ir probleminės odos priežiūrai. Padeda apsaugoti odą nuo žalingo saulės poveikio – nudegimų, pigmentacijos bei apsaugo nuo UVA/ UVB ir IR spindulių. Patogu naudoti. Sudėtyje nėra talkų, matinis padengimas.

NOON Aesthetics ™ MultiVit Sun Protector SPF 30 veido kremas nuo saulės, 50gr

MultiVit Sun Protector veido kremas – tai naujos kartos priemonė apsauganti nuo saulės spindulių. Su inkapsuliuotu UV filtru ir vitaminais B, C, E. MultiVit Sun Protector sėkmingai apsaugo odą nuo UVA/UVB ir IR spindulių bei apsaugo odos dermos matricos ląsteles nuo žalingo saulės poveikio.

NOON Aesthetics ™ Lacto -10 veido kremas, 50gr

Lacto-10 yra vienas efektyviausių kremų, spartinančių odos atjauninimą, tobulinančių jos tekstūrą ir gerinančių odos atspalvį bei drėgmės lygį. DermShield™ technologija su didele 10% pieno rūgšties koncentracija (pH 3.5) leidžia naudoti kremą visų tipų odai, įvairiais metų laikais, nesukeliant odos sudirgimo ar sausinimo dažniausiai susijusio su alfa hidroksi rūgštimis.  Sudėtyje nėra aliejų, lengvai susigeria, tinka visų tipų odai. Šį kremą saugu naudoti aplink akis ir puikiai dera su kitais kosmetikos produktais ar medicininiais tepalais.

NOON Aesthetics ™ LactoCeramide-15 veido kremas, 50gr

LactoCeramide-15 veido kremas puikiai tinka anti-aging efektui pasiekti, nes sudėtyje yra 15% pieno rūgšties ir 2, 3 ir 6 tipų keramidų. Efektyvus AHA ir DermShield technologijos derinys leidžia naudoti kremą skirtingiems odos tipams, įvairiais metų laikais, nejaučiant odos sudirgimo ar sausumo. Pieno rūgštis (15%) stimuliuoja ir atjaunina odą, suteikia ryškų odos tekstūros pagerėjimą, atstato drėgmės lygį. Taip pat mažina dėmeles ir padidina odos tankį bei elastingumą. 2, 3 ir 6 tipų keramidai suformuoja panašų į natūralų lipidinį sluoksnį odos paviršiuje. Padeda ištaisyti raginio (paviršinio) odos sluoksnio defektus, sumažina odos netolygumus, padeda formuoti sveiką atsparų odos barjerinį sluoksnį.

NOON Aesthetics ™ Azelaic Forte 25 veido kremas, 50gr

Azelaic Forte 25 tinkamas spuoguotai odai su papulėmis ir paraudimais (rožinėmis papulėmis/ rausvais bėrimais), taip pat padeda šviesinti pigmentines dėmes (melanodermos atveju). Sudėtyje yra azelaino rūgšties 25% su DermShield™ technologija.

NOON Aesthetics ™ Intensive Hydrogel veido emulsija, 50gr

Intensive Hydrogel yra lengva subalansuota emulsija, sudėtyje turinti 10% pieno rūgšties ir 2% salicilo rūgšties. Ši emulsija pagerina riebios/mišrios odos būklę ir suteikia intensyvų terapinį efektą, nesukeliant sudirgimo dėl DermShield™ technologijos. 100% natūrali ir ekologiška salicilo r. pirmą kartą kosmetikos sudėtyje! Intensive Hydrogel turi galingą priešmikrobinį ir priešuždegiminį poveikius, kurie yra būtini riebios odos valymui ir nuraminimui. Salicilo rūgštis sukelia raginio sluoksnio ląstelių eksfoliaciją, tokiu būdu paskatinant epidermio atsinaujinimą. Puikiai dera su kitomis odos priežiūros priemonėmis ar medicininiais tepalais.

NOON Aesthetics ™ Retinol Charisma Delicate 0.3%, 35gr

Retinol Charisma Delicate yra prieš odos senėjimą nukreipta sustiprinto poveikio priemonė, kuri atjaunina, stiprina, šviesina odą, gali padėti suvienodinti odos toną ir mažinti raukšles. Tinka visų tipų odai, jos nedirgina. Galima naudoti visais metų laikais.

NOON Aesthetics ™ Retinol Charisma Intense 1.0% , 35gr

Retinol Charisma Intense yra prieš odos senėjimą nukreipta sustiprinto poveikio priemonė, kuri atjaunina, stiprina, šviesina odą, gali padėti suvienodinti odos toną ir mažinti raukšles. Retinol Charisma 1% tobulina odos tekstūrą ir toną, tinka visiems odos tipams.

NOON Aesthetics ™ Retinol Charisma Plus 1.6%, 35gr

Retinol Charisma Plus yra prieš odos senėjimą nukreipta sustiprinto poveikio priemonė, kuri atjaunina, stiprina, šviesina odą, padeda suvienodinti odos toną ir mažinti raukšles. Tai ypač stipri priemonė, sudėtyje turinti 1.6% retinolio ir veikia prieš raukšles. Veido kremas tobulina odos tekstūrą ir toną, tinka visų tipų odai.

NOON Aesthetics ™ Double Fight, 50gr

Double Fight priemonė sudaryta iš 2 dalių: A dalis – Intensive Hydrogel (10% pieno rūgšties + 2% salicilo rūgšties) ir B dalis – 20% azelaino rūgšties bei 5% alfa arbutino, kartu su DermShieldTM technologija. Kuo ilgiau naudojama priemonė, tuo ji efektyvesnė. Kai naudojama reguliariai, oda atgauna normalią pusiausvyrą, tampa lygesnė, greičiau mažėja spuogeliai, atsiranda mažiau bėrimų.

NOON Aesthetics ™ Double White 30gr/ 50gr

Double White priemonė sudaryta iš A+B dalių. A dalis yra serumas su vitaminu C 11S (stabilus vit. C 11%.) ir B dalis – Azelaic 20 (azelaino r. 20%) ir alfa arbutino (5%). Ši pažangi sistema yra intensyvi ir skirta visapusiškam odos šviesinimui. Efektyvus mišinys padeda sumažinti pigmentines dėmes, suvienodina odos toną ir apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų. DermShield™ technologija leidžia naudoti kremą be odos dirginimo požymių.

NOON Aesthetics ™ Igloo Moist 24/7 veido kremas, 50gr

Igloo Moist 24/7 sudėtyje yra pritaikyta inovatyvi vėsinimo technologija. Veido kremas turi raminamąjį ir odą vėsinantį efektą, drėkina odą, atitolina išankstinių senėjimo požymių odoje atsiradimą, didina odos elastingumą ir stiprumą. Šis kremas puikiai tinka probleminei odai, jos drėkinimui ir puoselėjimui. Tinka visų amžiaus grupių žmonėms.

NOON Aesthetics ™ AcNo Solution, 30gr

AcNo Solution – koncentruotas ir efektyvus, prieš nešvarumus veikiančių medžiagų derinys, naudojamas probleminei ir sudirgusiai odai. Ši priemonė mažina sebumo gamybą ir riebalavimąsi, mažina odos raudonį ir sudirgimą nesausinant odos.

NOON Aesthetics ™ Vit C Serum 11S veido serumas, 30gr

Vit C Serum 11S serumo sudėtyje yra aukšta koncentracija stabilių vitamino C darinių. Ši inovatyvi prieš senėjimą veikianti veikliųjų medžiagų kombinacija užtikriną gilų priemonės prasiskverbimą į odą. Vitaminas C (11%) veikia kaip efektyvus šviesinamąjį poveikį turintis komponentas, jis neutralizuoja laisvuosius radikalus visuose odos sluoksniuose. Vit C Serum 11S aktyvina kolageno gamybą ir didina kolageno skaidulų kiekį.

NOON Aesthetics ™ AcNo Complex ampulės, 3x5ml

AcNo Complex yra koncentruotas ir efektyvus antibakteriškai veikiančių medžiagų mišinys, naudojamas sudirgusiai ir probleminei odai. Slopina sebumo gamybą ir odos riebalavimąsi. AcNo Complex sumažina odos paraudimus ir spuogelius, tačiau tuo pačiu aprūpina odą drėkinimu ir ją lygina.

NOON Aesthetics ™ Lift & Whitening Peptide Complex ampulės, 3x5ml

Koncentruotas peptidų mišinys skatina odos atsinaujinimą, gali padėti sumažinti raukšlių  gylį, sustiprinti odos elastingumą. Ampulės suteikia odai šviesinamąjį efektą ir pagerina odos drėgmės lygį.

NOON Aesthetics ™ HydroCalming & Vit Complex ampulės, 3x5ml

HydroCalming & Vit Complex yra koncentruotas ir efektyvus augalinių ekstraktų, drėkinančių faktorių ir vitaminų derinys. Ramina odą po įvairių veido odos procedūrų, gerina odos drėgmės lygį. Ampulės aprūpina odą vitaminais ir gerina odos turgorą.

NOON Aesthetics ™ Reform Eye Cream paakių kremas, 15ml

Ypatingai stipraus poveikio paakių kremas – 5 viename. Reform Eye paakių kremas veikia 5 aspektus: mimikos ir gilesnes raukšles, paakių paburkimus, tamsius ratilus, stangrina odą ir apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio.

NOON Aesthetics ™ In-Depth Filler Cream veido kremas, 50gr

In-Depth Filler Cream veikia kaip raukšles užpildanti priemonė. Ši priemonė yra su kombinuotais ingredientais, veikiančiais prieš odos senėjimą. In-Depth Filler Cream suvienodina odos toną, atpalaiduoja odą, taip pat giliai drėkina, atkuria elastingumą.

NOON Aesthetics ™ In-Depth Filler Serum veido serumas , 30gr

In-Deph Filler Serum yra labai efektyvi, prieš raukšles veikianti priemonė. Ji padidina odos tankį, tvirtumą ir elastingumą, taip pat drėkina ir suteikia odai švytėjimo.

NOON Aesthetics ™ Igloo Mask veido kaukė, 70g

Igloo Mask minkština, drėkina ir vėsina odą, suteikia ilgai išliekantį gaivų efektą. Sustiprina ir atkuria pažeistą odą, padeda pasiekti lygios ir jaunos odos išvaizdą. Tinka visų tipų odai ir ypač rekomenduojama po cheminių pilingų ar buvimo saulėje.

Mūsų tikslas – taupyti jūsų laiką, jūsų pinigus ir svarbiausia, pasirūpinti, kad kasdieniniame grožio priemonių krepšelyje būtų tik tai, ko iš tiesų jums reikia bei kas patenkintų jūsų lūkesčius ir duotų akivaizdžius rezultatus.