PROCEDŪROS ODOS GROŽIS YRA DIDŽIOJI
DALIS TAVO PASIRINKIMO
"Face Diary" sparčiai odos puoselėjime plintantis ženklas,
kurį pamėgo aukštą kokybę vertinantys klientai.
Atliekamos standartinės ir kompleksinės procedūros,
skirtos išgryninti geriausią kiekvieno
kliento odos būklės versiją.
PROCEDŪROS ODOS GROŽIS YRA DIDŽIOJI
DALIS TAVO PASIRINKIMO
"Face Diary" sparčiai odos puoselėjime plintantis ženklas,
kurį pamėgo aukštą kokybę vertinantys klientai.
Atliekamos standartinės ir kompleksinės procedūros,
skirtos išgryninti geriausią kiekvieno
kliento odos būklės versiją.

PROCEDŪROS ODOS GROŽIS YRA DIDŽIOJI
DALIS TAVO PASIRINKIMO
"Face Diary" sparčiai odos puoselėjime
plintantis ženklas, kurį pamėgo aukštą
kokybę vertinantys klientai. Atliekamos
standartinės ir kompleksinės procedūros,
skirtos išgryninti geriausią kiekvieno
kliento odos būklės versiją.

Atliekamų procedūrų sąrašas ir kainynas

Veido priežiūros konsultacija (40min.)

Kasdieninė odos priežiūra ir reguliarios procedūros yra neatsiejama dalis, norint turėti sveiką odą. Tarp daugelio priemonių bei procedūrų, labai sunku suprasti, ko reikia kiekvienam atvejui. Keli neteisingi žingsniai ir odos būklė ima prastėti, jei ne iš karto, tai nutinka per laiką. Pasikonsultuokite su profesionalu ir labai paprastai rasite kelią į draugystę su savo oda.

NUO 30 EUR

ACNE procedūra (1val. 30min.)

Didžiausias priešas odos reljefo nelygumui- spuogai. Atliksime jums procedūrą, po kurios oda bus išvalyta, skaisti bei sumažės bėrimų . Jausitės lyg turėdami naują odą.

NUO 70 EUR

ACNE kompleksinė procedūra (1val. 30min.)

Didžiausias priešas odos reljefo nelygumui- nuolat vargynantys spuogai. Atliksime jums procedūrą, po kurios oda bus išvalyta, skaisti bei sumažės bėrimų . Jausitės lyg turėdami naują odą. Ši procedūra taikoma, kai oda ne tik serga acne, ar matomi kiti bėrimo elementai, bet jei ji stokoja drėgmės, tonuso ar gyvybingumo.

NUO 85 EUR

ROSACEA procedūra (1val. 30min.)

Varginantis raudonis, trūkinėjantys kapiliarai, odos jautrumas jūsų problema? Ši procedūra kaip tik jums. Stiprindami odos imunitetą, kapiliarus bei barjerą, šios procedūros metu mažiname visas indikacijas, susijusias su kuperoze bei rožine.

NUO 88 EUR

ROSACEA kompleksinė procedūra (1val. 30min.)

Varginantis raudonis, trūkinėjantys kapiliarai, odos jautrumas, sudirgimas arba odos suglebimas, drėgmės trūkumas ir negyvybingumas jūsų problema? Ši procedūra kaip tik jums. Stiprindami odos imunitetą, kapiliarus ,barjerą ir pasirinktinai pagal klientą- stiprindami tonusą, gerindami drėgmės lygį ar mažindami pigmentaciją, šios procedūros metu mažiname visas indikacijas, susijusias su išvardintais reiškiniais.

NUO 95 EUR

MELA procedūra (1val. 30min.)

Procedūra, skirta bet kokio tipo odos perteklinei pigmentacijai mažinti.

NUO 75 EUR

MELA kompleksinė procedūra (1val. 30min.)

Procedūra, skirta bet kokio tipo odos perteklinei pigmentacijai mažinti ir kitiems odos pakitimams atstatyti. Tokiems kaip drėgmės ar tonuso praradimas, spuogų, odos jautrumo mažinimas.

NUO 100 EUR

AGE procedūra (1val.)

Procedūra skirta pirmiesiems senėjimo požymiams mažinti arba užkirsti kelią prieš odos senėjimą.

NUO 85 EUR

AGE kompleksinė procedūra (1val.)

Procedūra plačiai apimanti visus senėjimo požymius bei odos būkles, kurios pasireiškia kartu su senėjimu. Procedūros metu skirtingais metodais, atsižvelgiant į kliento amžių, odos bei savijautos būkles, taikome priimtiniausius metodus atjauninti odą, sumažinti raukšlelių spindį, pagerinti tonusą bei paskaistinti odos spalvą.

NUO 120 EUR

Giliai veido odą atstatanti procedūra (1val.)

Procedūros metu į veido odą giliai įvedamos medžiagos, atsakingos už odos stangrumą, drėgmę, skaistumą, jautrumą, pigmentaciją, kurios išlieka odoje iki metų laiko. Rekomenduojamas kursas 2-4 procedūros, priklausomai nuo odos būklės, kliento amžiaus bei naudojamų medžiagų.

NUO 175 EUR

Giliai veido ir kaklo odą atstatanti procedūra (1val.)

Procedūros metu į veido ir kaklo odą giliai įvedamos medžiagos, atsakingos už odos stangrumą, drėgmę, skaistumą, jautrumą, pigmentaciją, kurios išlieka odoje iki metų laiko. Rekomenduojamas kursas 2-4 procedūros, priklausomai nuo odos būklės, kliento amžiaus bei naudojamų medžiagų.

NUO 220 EUR

Radijo dažnio procedūra (1val. – 1val. 45min.)

Maloni aparatinė procedūra, skirta veido, kaklo, dekolte, rankų odos būklės jauninmui, drėkinimui, stangrinimui. Nėra jokių kontraindikacijų ar regeneracijos proceso po procedūros. Labai pamėgta procedūra prieš šventes ar svarbias progas, veidas iškart atrodo ryškesniais kontūrais bei jaunatviškesnis.

NUO 85 EUR

Neinvazinės mezoterapijos procedūra veido, kaklo, dekolte odai (1val.)

Aparatinė ir labai maloni procedūra, kurios metu be invazijos įvedamos veikliosios medžiagos į veido, kaklo, dekolte odą, pasiekia tą patį gylį, kaip per tradicinės mezoterapijos procedūrą. Išliekamumas ir poveikis analogiškas, tik be adatų. Poilsis ir odos skaistumas neabejotinas.

NUO 85 EUR

Miostimuliacijos procedūra kaklui ir veidui (1val.)

Raumenų mankšta ir neapsakomas tonusas. Procedūros metu stiprinami veido ir kaklo raumenys. Iškart matomas akivaizdus liftingas, veido kontūrų aštrumas, raukšlių sumažėjimas. Labai tinkama procedūra prieš šventes. Atliekant procedūrų kursą, ilgam laikui išgaunamas stiprus liftingas. Nėra regeneracinio laikotarpio, todėl tą pačią dieną galima tęsti odos planus, ar keliauti į šventę.

NUO 90 EUR

Kobido veido terapija (1val. – 1val. 15min.)

Ne tik labai malonus, bet ir efektyvus Japonų Karališkasis masažas, kurio metu rankų judesiais formuojamas veido ovalas, stiprinamas tonusas, gerinamas deguonės pasisavinimas į audinius, kas lemia ne tik skaisčią odos spalvą, bet ir maistinių medžiagų pasisavinimą odai. Atlikus kursą, rezultatai ilgalaikiai.

NUO 55 EUR

“Biologique Recherche” procedūra (50min. – 1val. 50min.)

Būtent kuri procedūra jums tiktų labiausiai, išsiaiškinsime, kai susitiksime. Visos “Biologique Recherche” procedūros yra be galo malonios, atpalaiduojančios, be regeneracinio laikotarpio ir iškart matomais rezultatais. Po bet kurios šios kosmetikos procedūros, oda atrodo labai prabangi ir skaisti. Čia klientai turi tendenciją užmigti. Tinka ir nėštumo bei laktacijos periodu.

NUO 75 EUR

Veido procedūra toms, kurios nežino kokią procedūrą pasirinkti (1val. 30min.)

Esate pas mus jau buvę, bet nežinote ką pasirinkti? Rinkitės šia opciją, o kai pasimatysime, nuspręsime, kas jums geriausia. Pirmas vizitas? Nesivarginkite apie tai, kas jums galėtų tikti, per pirmąjį susitikimą plačiau pasikalbėsime apie jūsų odos būklę, jos galimybes bei jūsų lūkesčius. Pirmojo susitikimo metu pakonsultuojame nemokamai ir apie odos retina bei priemones namuose.

NUO 0 EUR

Plaukų augimą skatinanti procedūra (30min.)

NUO 70 EUR

Nemokama konsultacija

Nuotoliu konsultuojame nemokamai, tai darome I-V , 10- 19 val., radę laisvesnę minutę. Nebespėliokite, kas jums galėtų tikti geriausiai, geriau pasitarkite su savo srities profesionalais, mes jums padėsime susidaryti tinkamą rutiną, išvengti odos priežiūros klaidų ir atskleisti savo odos grožį. Lauksime jūsų žinučių Instagram @facediary.lt arba Facebook @Face diary platformose, tačiau turi būti pasiruošęs:

1. Atsiųskite gerai sufokusuotas savo odos nuotraukas (moterims be makiažo) iš arti, gerame apšvietime, iš skirtingų veido pusių.
2. Jei norite pasikonsultuoti dėl turimų produktų naudojimo, atsiųskite šių produktų sudėtis arba nuorodas, kur galėtume jas rasti.
3. Aprašykite savo odos būklę, pagal savo supratimą. Įvardinkite 2-3 opiausias problemas
4. Įvardinkite savo lūkesčius odai
5. Nurodykite savo amžių.
* Jei turite kokių nors odos ligų arba laukiatės/maitinate, būtinai tai paminėkite.

0 EUR

REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI ARBA NEMOKAMAI ONLINE KONSULTACIJAI

Ne tik dirbame patys, tačiau išmokome klientą pažinti savo odą ir suprasti jos lūksesčius skirtingais momentais

Mūsų tikslas – taupyti jūsų laiką, jūsų pinigus ir svarbiausia, pasirūpinti, kad kasdieniniame grožio priemonių krepšelyje būtų tik tai, ko iš tiesų jums reikia bei kas patenkintų jūsų lūkesčius ir duotų akivaizdžius rezultatus.