Retai viešumoje pasirodanti Rima Triškutė suspindėjo naujoje fotosesijoje

Prieš keletą metų populiarumo viršūnėje spindėjusi tarptautinių grožio konkursų nugalėtoja Rima Triškutė turėjo rimtą priežastį dingti iš viešumos – tada ji priėmė sprendimą kurti verslą bei rūpintis kelionių agentūros reikalais. Tačiau pastaruoju metu moteris vis dažniau sulaukia pasiūlymų grįžti prie ją džiuginusios veiklos – modelio darbo.

Paklausta, kodėl pastaraisiais metais taip vengė viešumos, moteris neslepia – buvęs gyvenimas „ant lagaminų“, pasiruošimas tarptautiniams grožio konkursams stipriai išvargino bei atėjo suvokimas, kas visa tai – laikina. „Supratau, kad noriu stabilumo. Tad visa galva pasinėrusi į savo verslą, kelionių agentūrą. Bet tada atėjo suvokimas, kad nesijaučiu laiminga ir aukoju tikrai daug – nuo ryto iki vakaro sėdėjimas prie kompiuterio ekrano ir darbų organizavimas darbuotojams tikrai nėra man, o mano vystomi kiti projektai man teikia kur kas daugiau laimės ir ramybės. Prie viešumos vengimo prisidėjo ir skyrybos po devynerius metus trukusių santykių su gyvenimo partneriu. Tad atverstas naujas puslapis ir labai netikėtai pasipylę pasiūlymai fotografuotis grąžina mane dalinai prie modelio darbo“, – džiaugėsi Rima.

Profesionalaus tarptautinio modelio duonos ragavusi moteris prisimena ne vieną įspūdingą fotosesiją, tačiau būta ir labai pavojingų. Viena tokių – įvykusi Stambule. „Turėjau fotografuotis ant didžiulio viešbučio stogo, mat drabužių dizainerei reikėjo nuotraukų miesto panoramos fone. Vėjas tądien buvo didžiulis, o pozuoti reikėjo  avint aukštakulnius. Bet po 15 minučių dizainerė pasakė, kad velniop aukštakulnius, nes tai tikrai pavojinga, o basomis bus kur kas stabiliau. Nuotraukos buvo tikrai tobulos, džiaugiuosi, kad nugalėjau baimę ir darbu užsakovai buvo patenkinti“, – prisiminė R.Triškutė.

„Šįkart pasiūlymą fotografuotis priėmiau nė nedvejodama – juk šis darbas tikrai išskirtinis, nes tai mano draugės Editos naujas projektas. O savus visuomet reikia palaikyti. Labai smagu pasidžiaugti artimo žmogaus naujais laimėjimais. Man be galo smagu matyti Editą dideliais žingsniais kuopiančią į piramidės viršūnę. Ji –  mano draugė, mano kosmetologė, ir, panašu, kad jau greit galėsiu dėvėti ir jos kuriamus drabužius net ir kasdienai“, – pasakojo R.Triškutė, įsiamžinusi  „Face Diary“ fotosesijoje, pristatančioje specialistėms kurtus drabužius.

Drabužių grožio specialistėms fotosesijos nuotraukas Rima neslėpė susižavėjimo. „Fotosesijos – man įprastas darbas. Tačiau šįkart dėvėti rūbai man taip patiko, kad nesinorėjo net nusirengti. Ypač baltų aptemptų kelnių.  Drabužis tarsi prilipo. Esu liekna ir aukšta, tad tikrai labai sunku rasti sau tinkamas kelnes. Jau laukiu, kada galėsiu jas įsigyti“, – sakė ji.

Mūsų tikslas – taupyti jūsų laiką, jūsų pinigus ir svarbiausia, pasirūpinti, kad kasdieniniame grožio priemonių krepšelyje būtų tik tai, ko iš tiesų jums reikia bei kas patenkintų jūsų lūkesčius ir duotų akivaizdžius rezultatus.