Image Alt

Face Diary

Istorija apie mus

“Face Diary” grožio klinika gimė iš ilgametės, 15 metų savo darbo srityje patrties turinčios kosmetologės, Editos Debesienės. “Face Diary” plėtra įvyko ir vis dar tęsiasi natūraliai, vis didėjant klientų srautui, dėl pasiekiamų ir išlaikomų odos būklės rezultatų.

Mes siekiame aukščiausius standartus atitinkančių procedūrų, grožio meistrų kompetencijos savo komandoje, bei kosmetikos gaminių.

Laikydamiesi nuomonės, jog oda yra didžiausias žmogaus organas, atspindintis vidinę sveikatą, o odos grožis- neatsiejama socialnio gyvenimo dalis, į klinikos klientus žvelgiame plačiau, nei tik vertindami išorinę odos būklę.

Nuolatinis grožio meistrų tobulinimasis, skiriant per metus kiekvienam net 20 mokymo dienų, užtikrina vietą tarp geriausių ir stipriausių grožio įstaigų visoje Lietuvoje.

Mūsų klinika iš kitų grožio įstaigų išsiskiria daugeliu aspektų:

 • Ne tik atliekame odos puoselėjimo procedūras, bet padedame jas pasirinkti bei sudarome nuoseklų planą tam, jog rezultatai būtų ilgalaikiai.
 • Skiriame pakankamai laiko kiekvienam klientui: pirmasis vizitas pas mus gali trukti net iki 2 valandų tam, jog ne tik skirtume laiko kliento odos puoselėjimui, bet ir atsakytume į visus jam rūpimus klausimus, apie odą bei jos priežiūrą.
 • Analizuojame kliento naudojamas kosmetikos priemones, nurodome daromas klaidas ir išmokome naujų įpročių kasdieninėje priežiūros rutinoje.
 • Dirbame tik su aukščiausio lygio pasauliniais prekiniais ženklais, užtikrinančiais geriausius rezultatus bei pasižymėjusiais apdovanojimais bei bendradarbiavimu su garsiausiomis klinikomis bei SPA centrais visame pasaulyje.
 • Mūsų klinikoje visi prekiniai ženklai pritaikyti skirtingoms amžiaus grupėms bei skirtingoms odos problemoms spręsti, todėl apsilankę pas mus, jūs tikrai rasite sau tinkamiausią kosmetiką bei procedūras.
 • Galime pasiūlyti itin platų paslaugų spektrą: nuo atpalaiduojančių terapinių, kosmetologinių, iki gydomųjų, estetinės dermatologijos medicininių procedūrų.
 • Turime subūrę vieningą kosmetologijos bei dermatovenerologijos komandą, kuri bendradarbiauja tarpusavyje, paskirdama suderintus tarpusavyje gydymus/odos puoselėjimą,  plačiai žvelgdama į gražios ir sveikos odos sampratą.
 • Galime pasiūlyti procedūras su įvairiausiais grožio aparatais, nuo kosmetologinių iki medicininių.
 • Turime fizinę produktų parduotuvę klinikos erdvėje, todėl visus reikiamus produktus galite įsigyti pas mus, tiesiai po procedūros.
 • Galime pasiūlyti atlikti odos diagnostiką, kurios metu ne tik išoriškai, bet ir giliau matome tikrąją odos būklę.
 • Sukūrėme itin jaukias ir estetiškas erdves jūsų poilsiui bei palaikome šiltą bendravimą su kiekvienu mūsų klinikos klientu.
 • Rūpinamės oda ir nuotoliu, todėl klinikoje besilankantiems, ar norintiems apsilankyti klientams, skiriame laiko nuotolinei konsultacijai ir galime išsiųsti odos priežiūros produktus į bet kurį Lietuvos miestą.
 • Kiekvienos procedūros metu, visada, atliekami atpalaiduojantys masažiniai judesiai galvai/rankoms ar trapecijai, taip leidžiant pajusti ne tik naudą, bet ir poilsį.

Išbandyk unikalią galimybę išsirinkti veido priežiūros priemones

Fotorobotas atvaizduojantis galimas veido problemas, kuriuo remdamiesi galite lengviau suprasti kokios odos problemos jus kamuoja.

Face Diary

MOTERS FOTOROBOTAS

Face Diary

VYRO FOTOROBOTAS

KLIENTŲ VERTINIMAI

Dar tik savaitė po procedūros ir priemonių naudojimo, bet jau matau rezultatą. Oda daug lygesnė, šviesesnė, turi kažkokio tokio švytėjimo, ko niekada nebuvo. Priemonės nerealios, net laukiu kasdiena tos rytinės ir vakarinės rutinos!

Atsiduoti į rankas Editai – vienas malonumas! Pasitikiu visu 100 proc. ir žinau, kad mano veido oda rūpinasi geriausia specialistė Kaune!

Mano veidas yra wow! Noriu visada tokio! Ačiū už auksines rankeles ir rūpestį, esu be galo patenkinta!

Mūsų tikslas – taupyti jūsų laiką, jūsų pinigus ir svarbiausia, pasirūpinti, kad kasdieniniame grožio priemonių krepšelyje būtų tik tai, ko iš tiesų jums reikia bei kas patenkintų jūsų lūkesčius ir duotų akivaizdžius rezultatus.