/  Inika kosmetika

Inika kosmetika

Inika Organic kosmetika

Tai 100% natūrali, veganiška ir sertifikuota organiška kosmetika. INIKA Organic kosmetika,sulaukusi pripažinimo pasauliniu mastu. Visi kosmetikos ingridientai išgaunami iš motinos gamtos, kosmetikos sudėtyje nenaudojami kenksmingi mūsų odai cheminiai ingridientai, joje nerasite SLS, sintetinių konservantų, alkoholių, kvapiklių, silikonų bei sintetinių dažiklių. INIKA kosmetika turi daugiau nei 20 aukščiausio lygio jos organiškumą įrodančių sertifikatų.

INIKA kosmetika – natūralaus grožio pramonės pradininkai nuo 2006 m. INIKA misija: atrasti ir panaudoti unikaliausius ir galingiausius botaninius ekstraktus iš viso pasaulio, sukuriant apsaugančią, maitinančią ir odą puoselėjančia sertifikuotą organišką kosmetiką, tinkančią visiems odos tipams ir poreikiams. INIKA Organic šūkis – pasaulio sveikiausia kosmetika! Ir toks šūkiskis yra ne be pagrindo, vien per paskutinius dvejus metus kosmetika pelnė daugiau nei 40 pasaulinių grožio apdovanojimų už produkto meistriškumą ir inovacijas, taip pat už ekologiją ir organiškumą.

Tai kosmetika turinti ne tik nepriekaištingą ir stebinančią sudėtį, bet ir išties atliekanti savo darbą. Priemonės turi puikią pigmentaciją, ryškias spalvas, bei maskavimą. Tai įrodo ir INIKA Organic bendradarbiavimas su profesionaliais visažistais Niujorko mados savaitėje 2019-2020 m. INIKA Organic kosmetika pirmoji visiškai natūrali ir organiška kosmetika ant Niujorko mados savaitės podiumo!

Sveiki ingredientai ir aukščiausia produktų kokybė – tai INIKA Organic pažadas Jums. Apsaugokite savo odą rinkdamiesi grožio produktus, kuriuose nėra kenksmingų chemikalų ir sintetikos. Veido oda yra ypatingai jautri, todėl naudodami organišką kosmetiką padėsite jai išlikti sveikai ir išlaikyti jauną išvaizdą.

INIKA ORGANIC: Gryna. Natūrali. Nepriekaištinga.

Produktų sudėtyje esančios natūralios aukščiausios kokybės veikliosios medžiagos užtikrina odos raminimą, intensyvų drėkinimą ir atstatymą.

Face Diary

Rekomenduoja

Mūsų tikslas – taupyti jūsų laiką, jūsų pinigus ir svarbiausia, pasirūpinti, kad kasdieniniame grožio priemonių krepšelyje būtų tik tai, ko iš tiesų jums reikia bei kas patenkintų jūsų lūkesčius ir duotų akivaizdžius rezultatus.