PROCEDŪROS ODOS GROŽIS YRA DIDŽIOJI
DALIS TAVO PASIRINKIMO
"Face Diary" sparčiai odos puoselėjime plintantis ženklas,
kurį pamėgo aukštą kokybę vertinantys klientai.
Atliekamos standartinės ir kompleksinės procedūros,
skirtos išgryninti geriausią kiekvieno
kliento odos būklės versiją.
PROCEDŪROS ODOS GROŽIS YRA DIDŽIOJI
DALIS TAVO PASIRINKIMO
"Face Diary" sparčiai odos puoselėjime plintantis ženklas,
kurį pamėgo aukštą kokybę vertinantys klientai.
Atliekamos standartinės ir kompleksinės procedūros,
skirtos išgryninti geriausią kiekvieno
kliento odos būklės versiją.

PROCEDŪROS ODOS GROŽIS YRA DIDŽIOJI
DALIS TAVO PASIRINKIMO
"Face Diary" sparčiai odos puoselėjime
plintantis ženklas, kurį pamėgo aukštą
kokybę vertinantys klientai. Atliekamos
standartinės ir kompleksinės procedūros,
skirtos išgryninti geriausią kiekvieno
kliento odos būklės versiją.

Atliekamų procedūrų sąrašas ir kainynas

Veido odos procedūros

PIRMAS VIZITAS (individuali + konsultacija) (2 val.)

Nesivarginkite apie tai, kas jums galėtų tikti, per pirmąjį susitikimą plačiau pasikalbėsime apie jūsų odos būklę, jos galimybes bei jūsų lūkesčius. Pirmojo susitikimo metu pakonsultuojame nemokamai ir apie odos rutina bei priemones namuose, taip pat šio vizito metu bus atlikta procedūra individualiai pagal jūsų odos būklę.

95 EUR

Individuali veido odos procedūra (1 val. 30 min.)

Esate pas mus jau buvę, bet nežinote ką pasirinkti? Rinkitės šia opciją, o kai pasimatysime, nuspręsime, kas jums geriausia.

95 EUR

Veido masažai

Veido masažai (1 val.- 1 val. 15 min.)

Veido hemolimfodrenažinis masažas, “Blefarolift” masažas, “Nefertitės” masažas, Neurosedatyvinis veido masažas, Chiromasažas IQ. Rezultatas matomas iš karto po procedūros, o siekiant ilgalaikių pokyčių rekomenduojamas masažų kursas nustatomas individualiai.

NUO 55 EUR

“Kobido” veido masažas (1 val. – 1 val. 15 min.)

Kobido veido terapija – tai ne tik labai malonus, bet ir efektyvus Japonų Karališkasis masažas, kurio metu rankų judesiais formuojamas veido ovalas, stiprinamas tonusas, gerinamas deguonės pasisavinimas į audinius, kas lemia ne tik skaisčią odos spalvą, bet ir maistinių medžiagų pasisavinimą efektyviau. Atlikus kursą, rezultatai ilgalaikiai.

NUO 55 EUR

Beadatinė mezoterapija su NOON TripleMCH (1 val. 30min.)

“NoonACNO DermShield” procedūra aknei

95 EUR

“NoonATOPIC DermShield” procedūra atopinei odai

95 EUR

“NoonCALM DermShield” procedūra sudirgusiai odai

95 EUR

“NoonHYDRO DermShield” procedūra drėkinimui

95 EUR

“NoonGLOW DermShield” procedūra odos skaistinimui

100 EUR

“NoonMAN DermShield” procedūra vyrams pagal odos poreikius

100 EUR

“NoonROSE DermShield” procedūra rožinei

100 EUR

“NoonLIFT DermShield” procedūra odos stangrinimui

105 EUR

“NoonCLEAR DermShield” procedūra acnei su mechaniniu veido valymu

105 EUR

“NoonLIFT DermShield” procedūra odos stangrinimui

105 EUR

“NoonAGE DermShield” procedūra odos atnaujinimui

110 EUR

“NoonSPOT DermShield” procedūra použdegiminei pigmentacijai

110 EUR

“NoonWHITE DermShield” procedūra odos šviesinimui

110 EUR

Aparatinės veido procedūros

HIFU ultragarsinio lazerio procedūros (30min. – 2 val.)

Po procedūros galima iš kart grįžti į įprastinę veiklą. HIFU geriausiai veikia vidutinį ir lengvą suglebimą. Pirmieji rezultatai pasimato po 2-3 mėnesių ir galutinai susiformuoja per 6 mėnesius. Įprastai pakanka 1 procedūros ( retai prireikia 2 procedūrų).

NUO 300 EUR

Mary Cohr procedūros (1 val. 30min.)

Jonizacija – Aparatinė ir labai maloni procedūra, kurios metu be invazijos įvedamos veikliosios medžiagos į veido, kaklo, dekolte odą, pasiekia tą patį gylį, kaip per tradicinės mezoterapijos procedūrą. Išliekamumas ir poveikis analogiškas, tik be adatų. Poilsis ir odos skaistumas neabejotinas. Miostimuliacijos procedūra veidui ir kaklui – Raumenų mankšta ir neapsakomas tonusas. Procedūros metu stiprinami veido ir kaklo raumenys. Iškart matomas akivaizdus liftingas, veido kontūrų aštrumas, raukšlių sumažėjimas. Labai tinkama procedūra prieš šventes. Atliekant procedūrų kursą, ilgam laikui išgaunamas stiprus liftingas. Nėra regeneracinio laikotarpio, todėl tą pačią dieną galima tęsti odos planus, ar keliauti į šventę.

NUO 105 EUR

Radijo dažnio procedūra (1 val. – 1 val. 45min.)

Maloni aparatinė procedūra, skirta veido, kaklo, dekolte, rankų odos būklės jauninmui, drėkinimui, stangrinimui. Nėra jokių kontraindikacijų ar regeneracijos proceso po procedūros. Labai pamėgta procedūra prieš šventes ar svarbias progas, veidas iškart atrodo ryškesniais kontūrais bei jaunatviškesnis.

NUO 85 EUR

Beadatinė mezoterapija su NOON TripleMCH (1 val. 30min.)

Naujos kartos elektroporacijos procedūra, kuri veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į ląstelę padidina iki daugiau nei 80% nesukeldama jokių nemalonių pojūčių. Procedūros metu naudojama technologija, kuri apjungia elektroporacijos, šalčio (krioterapijos) ir šilumos terapijos metodus. Taip įvedamų medžiagų kiekis pralenkia įprastinės mezoterapijos procedūrą. Procedūra skirta visiems odos tipams, ji puikiai veikia odos sausumo, bėrimų, pigmentacijos, raudonio problemas, puikiai lygina smulkias raukšlytes, skaistina odą.

NUO 95 EUR

Biologique Recherche procedūra su Remodeling Face® aparatu (45 min. – 1 val. 45 min.)

Pagrindinės funkcijos: giluminis odos valymas, šveitimas, gerinamas raumenų̨ tonusas bei intensyvus odos drėkinimas. Srovės gali būti naudojamos tiek kartu, tiek atskirai, todėl procedūrą̨ galima pritaikyti kiekvienam klientui individualiai ir jau vienos procedūros metu pasiekti akimirksniu matomus rezultatus.

NUO 70 EUR

Konsultacijos

Veido priežiūros konsultacija (30min.)

Konsultacijos metu yra atliekama išsami odos diagnosika, surnekama gili anamnezė apie klientą, eigoje nustatomos priemonės tinkančios individualiai situacijai. Po konsultacijos įsigijus produktus ne mažiau kaip už 100eurų, konsultacija yra nemokama.

20 EUR

Gydytojo dermatovenerologo konsultacija (15min. – 40min.)

Odos gydytojo dermatovenerologo konsultacijos metu nustatoma diagnozę bei skiriamas ligos gydymas. Dermatovenerologas atlieka odos pažeidimų tyrimą, išaiškina ligos priežastis, suteikia būtiną bei reikalingą pagalbą.

NUO 20 EUR

Veido priežiūros konsultacija su diagnostikos aparatu (30min.)

Konsultacijos metu yra atliekama išsami odos diagnosika, surnekama gili anamnezė apie klientą, eigoje nustatomos priemonės tinkančios individualiai situacijai. Po konsultacijos įsigijus produktus ne mažiau kaip už 100eurų, konsultacija yra nemokama.

30 EUR

Grožio injekcijos

Botulino toksino injekcijos (45 min.)

Botulino toksino injekcijos – tai viena populiariausių, invazyvių procedūrų skirtų rauklių mažinimui.

NUO 100 EUR

Hialurono rūgšties užpildai (1 val.)

Hialurono rūgšties užpildų injekcijos – tai invazinės, estetinės procedūros, skirtos sumažinti raukšlių gylį, iššviesinti patamsėjusius paakiu bei suteikti jiems tūrio. Išlyginti randus ar kitus odos nelygumus, suteikia skruostams, lūpoms putlumo, išryškinti veido ovalą, formuoja bruožus bei sumažina veido asimetriškumą.

NUO 200 EUR

PRP – plazmoliftingo procedūra (1 val. 15 min.)

Plazmoliftingas arba PRP – tai viena efektyviausių audinius atnaujinančių procedūrų, natūrali ir itin saugi. Plazmoliftingas gali spręsti daugybę problemų, viena iš jų plaukų slinkimas, ankstyvas plikimas, pagerina odos išvaizdą, išlygina smulkias raukšleles veido, rankų, dekoltė srityse, veikia šviesinančiai paakių zoną, tinka aknės randų bei hipertrofinių randų lyginimui.

NUO 200 EUR

Procedūros nuo plaukų slinkimo (30 min. – 1 val. 15 min.)

Tai invazyvi procedūra skirta galvos odai. Sudėtyje yra aktyvus kompleksas su hialuronu ir biomimetiniais peptidais – tokia kombinacija stiprina plauko folikulą, skatina plauko augimą. Pailginto atpalaidavimo technologija leidžia medžiagoms veikti ilgesnį laiką ir po procedūros. Parenkamas kursas individualiai.

NUO 50 EUR

Biorevitalizacija (1 val.)

Tai invazyvi procedūra, tinka siekiant gerinti odos tonusą, stabdyti priešlaikinius odos senėjimo procesus, odos drėgmės atstatymui, esant soliarinei elastozei, aknės randams, saulės pažeistos odos atstatymui, tamsiai paaukių odai, odos linijoms ir raukšlėms mažinti, su stangrinti glembančią odą, veikti prieš rožinę bei potrauminius randus.

NUO 170 EUR

“Profhilo” 5 taškų stangrinanti procedūra (30 min.)

Profhilo injekcijos, tai neskausminga, inovatyvi procedūra, kurios metu užtenka tik 5 injekcijų, į individualiai iš anksto numatytus taškus, veido srityje. Tokiu principu gilesniame dermos sluoksnyje, pradeda vykti regeneraciniai procesai – atsinaujinimas, atstatomas odos elastingumas, stangrumas, tonusas bei drėgmė. Rekomenduojamas 4-rių procedūrų kursas, intervalu kas 4sav.

190 EUR

Veido procedūros

Biologique Recherche “VIPO2” procedūra (1 val. 30 min.)

Šios procedūros metu naudojamos Biologique Recherche VIP O2 linijos priemonės. Procedūros metu atliekamas masažas pagal specialią masažinę techniką naudojant profesionalų produktą Booster VIP O2. Mikromasažinė produkto tekstūra derinama su aktyviais ingredientas skatina deguonies priplūdimą į audinius, detoksikuoja, stimuliuoja epidermį ir kovoja su aplinkos tarša. Dėka aktyviųjų ingredientų odos ląstelės gamina daugiau energijos bei sintetina kokybiškesnius baltymus, o traškėjimo pojūtis procedūros metu suteikia neįprastų pojūčių. Oda tampa gaivi, švytinti, skaistesnė iškart po procedūros.

99 EUR

Biologique Recherche “Peeling Aux acides de fruits” procedūra (1 val. 15 min.)

Peeling aux Acides de Fruits yra puikus sprendimas odai, kuriai reikalingas odos suragėjusio paviršiaus nusluoksniavimas. Aktyvuojant ląsteles, procedūros metu skatinama regeneracija stimuliuojant ląstelių dalijimąsi, taigi procedūra puikiai tinka esant postaknės požymiams – randeliams, dėmelėms. Naudojamo gelio sudėtyje yra valančių, antibakterinių ir priešuždegiminių, sebumo išskyrimą reguliuojančių ingredientų – šių savybių kompleksas puikiai šalina nešvarumus, mažina bėrimus ir ramina odą.

99 EUR

Biologique Recherche “P50 exfoliant visage” procedūra (1 val. 15 min.)

Rūgštinė, šveičiamoji ir regeneruojamoji procedūra keratinizuotai odos būklei. Suvienodina odos spalvą, suteikia veidui lygų paviršių (daugiau vientisumo) ir švytėjimo. Puiki procedūra atsiradus pigmentacijos ir priešlaikinio senėjimo požymiams.

99 EUR

Biologique Recherche “Lift C.V.S. “procedūra (1 val. 30 min.)

Lift C.V.S. yra puikus sprendimas tonuso, stangrumo stokojančiai odai, kuriai aktualus patempimo, pakėlimo efektas. Procedūra padeda formuoti veido ovalą bei linijas suteikiant jaunatvišką išvaizdą. Lift C.V.S. procedūros metu naudojami produktai su aktyviaisiais eksfolijuojančiais ingredientais padeda atnaujinti epidermio paviršių, taigi oda tampa glotni.

99 EUR

Biologique Recherche booster “MC110” (1 val. 30 min.)

Priešraukšlinė procedūra, sukurta blausiai, negyvybingai Odos Būklei©. Lygina epidermį, užpildo raukšles, audiniams suteikia tūrio, skatina odos regeneraciją, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą.

99 EUR

Biologique Recherche “Restructurant Et Lissant” (1 val. 30 min.)

Atkuriamoji procedūra, tonizuojanti epidermį, giliai drėkinanti, tinkama visoms Odos Būklėms©. Ši priežiūra turi drenuojamąjį poveikį odai, lygina ir stangrina Jūsų veidą, kaklą ir iškirptės sritį.

99 EUR

Karboksiterapija (15 min.)

Karboksiterapija, tai medicininė invazinė procedūra taikoma daugeliui odos problemų: odos elastingumui gerinti, stangrumui, randų, strijų mažinimui, patinimų mažinimui, išsiplėtusių kapiliarų ir venų gydimas, kraujotakos ir limfotakos atstatymui, patamsėjusiems paakiams, kapiliarų stiprinimui, lokalių riebalų sankaupų skaidymui, celiulito gydymui, plaukų slinkimo mažinimui.

NUO 40 EUR

G.M.Collin COLLAGEN procedūra (1 val. 30 min.)

G.M. Collin procedūros metu yra atliekama septynių žingsnių eiga, kuri padeda užtikrinti matomus odos pokyčius iš kart po procedūros. Rezultatai: sumažina mimikos ir gilias raukšles, suteikia įspūdingą liftinguojantį poveikį, drėkina giliausius odos sluoksnius, bei atstato apsauginį odos barjerą, neleidžiant prarasti drėgmę, suteikia akivaizdų putlesnės, stangresnės, švytinčios ir prisotintos odos efektą.

95 EUR

Kūno procedūros

Biologique Recherche stangrinamoji procedūra “Minceur” (1 val. 10min. – 1 val. 30 min.)

Masažinė Biologique Recherche kūno, stangrinamoji procedūra – booster “Minceur”. Jos metu stimuliuojančiais masažo metodais suaktyvinama limfotaka bei pagerinama kraujota odoje, taip akvysio medžiagos “Booster Minceur” įsisavina intensyviau, suskaidomas įsisenėjusios riebalų sankaupos, pagerinama bendra odos išvaizda. Nėra regeneruojamojo laikotarpio, nes iš kart po procedūros oda tampa lygesnė, stangresnė, pagerėja tonusas bei išlygėja kūno odos spalva. Remokenduojama atlikti prevenciškai 1k./per savaitę.

NUO 70 EUR

Mūsų tikslas – taupyti jūsų laiką, jūsų pinigus ir svarbiausia, pasirūpinti, kad kasdieniniame grožio priemonių krepšelyje būtų tik tai, ko iš tiesų jums reikia bei kas patenkintų jūsų lūkesčius ir duotų akivaizdžius rezultatus.